...Jeśli zwątpisz choć jeden raz. To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę. Powrotów nie będzie. ... HEY
Blog > Komentarze do wpisu
Historia pewnej podróży - stacja "Pracowo"

Czasami nie jest różowo. Licytujemy się, które jest bardziej zmęczone, które zrobiło więcej, albo dłużej odpoczywało. Niewyspanie robi swoje. Zaspanie rano samemu, a zaspanie z dwulatkiem to mega różnica. Czasami gryzę się w język, żeby nie wybuchnąć. 
I jakiś niepokój. Problemy w pracy i chęć czasami to wszystko pieprznąć. Olbrzymia lista "to do", a ja dziś przebimbałam pół dnia. Myślę już o 2 tygodniowym urlopie na przełomie grudnia i stycznia. A powinnam myśleć o tym, że jeszcze wcześniej

  • konferencja dla 200 osób, której jestem współorganizatorem
  • kolacja świąteczna dla 150 osób, którą organizuję
  • zapięcie organizacji wyjścia do teatru i na degustacje wina dla 200 osób. 
  • i miliony okołobędących rzeczy, które są związane z w/w wydarzeniami. 

Czasami łapię się na tym, że boję się dużych projektów i dużej odpowiedzialności w pracy. Szczególnie w obszarach na których się nie znam. A przecież powinnam to traktować jak szansę, jak możliwość wykazania się, jak rozwój. 

 

wtorek, 18 listopada 2014, od_jutra_ideal

Polecane wpisy

Komentarze
Gość: Jenny, *.dynamic.chello.pl
2014/11/19 22:13:29
Na pytanie kierowniczki w korporacji podczas oceny rocznej: "gdzie chciałabyś być za rok" - odpowiedziałam - "Tu gdzie dziś i nadal mieć tę pracę". Były zdziwione. Dziwne, co? Matka samodzielnie wychowująca dziecko szczerość im walnęla na stół. że nie chcę być koordynatorką, że nie chcę zmienić przychodni, że pierdolę nowe wyzwania. W ogóle nie interesowały mnie nowe szczyy, interesowało mnie, by się utrzymać. A potem jedna z nich cichaczem opowiadała mi w alkowach jak to 15 lat wczesniej sama dziecko wychowywała ... Nota bene prze tę mendę odeszłam później, bo mnie tak szczuła żew śmiałam dzień wolny wziąć z tzw urlopu na żądanie. Ach, wolę prace dorywcze i święty spokój ANIŻELI cholerne nowe cudowne wyzwania,gdy mam małe dziecko ... No, ale każdy patrzy ze swojej perspektywy. Obyś zawsze miała chęć zdobywać kolejne wyzwania, szczerze.